Népszerű pályázatok vállalkozásoknak

Külpiaci Növekedési Támogatási Program, MGFÜ Energetikai Tanácsadási Voucher Program, A tartósan álláskeresők komplex felmérésének és fejlesztésének támogatásával kiegészülő munkakipróbálási pilot program,Pályázat kertészeteknek ültetvénytelepítés és gyógynövénytermesztés támogatására, Pályázat állattartó telepek megújításának támogatására, Pályázat állattartó telepek fejlesztésének támogatására, Pályázat díszkertészeti kisvállalkozások támogatására, Pályázat kertészeti üvegházakhoz, hűtőházakhoz kapcsolódó, és post-harvest fejlesztések támogatására, Pályázat feldolgozó üzemek fejlesztésének támogatására, Pályázat feldolgozó üzemek komplex fejlesztésének támogatására, Szőlőültetvények szerkezetátalakításához és átállításához igényelhető támogatás 2024, Agro-ökológiai Programhoz kapcsolódó támogatás, KKV Technológia Plusz Hitelprogram GINOP Plusz-1.4.3-24, KAP fiatal mezőgazdasági termelői támogatás, Elektromos gépjármű beszerzést elősegítő hitelkonstrukció vállalkozások részére

Vállalkozás támogatás – Milyen támogatásokra pályázhatnak a vállalkozások?

Válogatás a vállalkozások részére a pályázatfigyelő portálon rendelkezésre álló pályázati lehetőségek, támogatások, elismerések közül.

Vállalkozás indításakor gyakran felmerülő kérdések – És válaszok

Milyen vállalkozási formákat lehet választani, és melyik a legmegfelelőbb az adott üzleti tevékenységhez? Milyen engedélyekre van szükség a vállalkozás elindításához, és hol lehet ezeket beszerezni? Milyen adózási szabályok vonatkoznak a vállalkozásra, és hogyan lehet ezeket betartani? Milyen pénzügyi források állnak rendelkezésre a vállalkozás indításához, és hogyan lehet ezekhez hozzájutni? Milyen piackutatást kell végezni a vállalkozás sikerének érdekében, és hogyan lehet ezt hatékonyan megtenni? Milyen jogi kérdésekre kell figyelni a vállalkozás alapításakor, és hogyan lehet ezeket megoldani? Hogyan lehet hatékonyan kezelni a vállalkozás pénzügyeit, és milyen számviteli rendszert érdemes alkalmazni? Milyen készségekre van szükség a vállalkozás sikeréhez, és hogyan lehet ezeket fejleszteni? Hogyan lehet hatékonyan kezelni a vállalkozás munkaerőigényét, és milyen munkaerőpiaci trendekre érdemes figyelni? Milyen kockázatokkal jár a vállalkozás indítása, és hogyan lehet ezeket minimalizálni?

Befektetési program nemzetközi piacra törekvő divat- és designipari startupoknak

Felhívás innovatív, kreatív, új vagy korai fázisú, nemzetközi piacra törekvő divat- és designipari startupok számára, befektetési programban való részvételre, növekedésük elősegítése érdekében.

Eenergiahatékonysági beruházások és kapacitásbővítési projektek megvalósítását elősegítő tőkeprogram

Felhívás ipari, gyártó és termelő kis-, közép- és nagyvállalatok számára, az energiahatékonyság növeléséhez, energiaköltségek csökkentéséhez és az energiaellátás stabilizálásához hozzájáruló  beruházások és kapacitásbővítések megvalósítását elősegítő tőkeprogramban való részvételre. A programra minimum 1 milliárd Ft árbevétellel és 100 millió Ft EBITDA-val rendelkező magyar ipari, gyártó és termelő kis-, közép- és nagyvállalatok jelentkezhetnek. A támogatás összege minimum 500 millió Ft.

Felhívás startupoknak, vállalkozásoknak, befektetési, vállalkozásfejlesztési programban való részvételre

Felhívás prototípus termékkel, üzleti tervvel, minimális árbevétellel és ügyfélkörrel már rendelkező startup vállalkozásoknak, befektetési, vállalkozásfejlesztési programban való részvételre. A támogatás összege jellemzően 65 – 250 millió Ft. A befektetésért kisebbségi tulajdonrészt kérnek a vállalkozásban.

Pályázat kistermelőknek, beszállítói programban való részvételre

Pályázati felhívás folyamatosan fenntartható, kiváló minőségű magyar terméket előállító, regionális kistermelők számára, beszállítói programban való részvételre.