Vállalkozás támogatás – Milyen támogatásokra pályázhatnak a vállalkozások?

Válogatás a vállalkozások részére a pályázatfigyelő portálon rendelkezésre álló pályázati lehetőségek, támogatások, elismerések közül.

Vállalkozás indításakor gyakran felmerülő kérdések – És válaszok

Milyen vállalkozási formákat lehet választani, és melyik a legmegfelelőbb az adott üzleti tevékenységhez? Milyen engedélyekre van szükség a vállalkozás elindításához, és hol lehet ezeket beszerezni? Milyen adózási szabályok vonatkoznak a vállalkozásra, és hogyan lehet ezeket betartani? Milyen pénzügyi források állnak rendelkezésre a vállalkozás indításához, és hogyan lehet ezekhez hozzájutni? Milyen piackutatást kell végezni a vállalkozás sikerének érdekében, és hogyan lehet ezt hatékonyan megtenni? Milyen jogi kérdésekre kell figyelni a vállalkozás alapításakor, és hogyan lehet ezeket megoldani? Hogyan lehet hatékonyan kezelni a vállalkozás pénzügyeit, és milyen számviteli rendszert érdemes alkalmazni? Milyen készségekre van szükség a vállalkozás sikeréhez, és hogyan lehet ezeket fejleszteni? Hogyan lehet hatékonyan kezelni a vállalkozás munkaerőigényét, és milyen munkaerőpiaci trendekre érdemes figyelni? Milyen kockázatokkal jár a vállalkozás indítása, és hogyan lehet ezeket minimalizálni?

Befektetési program nemzetközi piacra törekvő divat- és designipari startupoknak

Felhívás innovatív, kreatív, új vagy korai fázisú, nemzetközi piacra törekvő divat- és designipari startupok számára, befektetési programban való részvételre, növekedésük elősegítése érdekében.

Eenergiahatékonysági beruházások és kapacitásbővítési projektek megvalósítását elősegítő tőkeprogram

Felhívás ipari, gyártó és termelő kis-, közép- és nagyvállalatok számára, az energiahatékonyság növeléséhez, energiaköltségek csökkentéséhez és az energiaellátás stabilizálásához hozzájáruló  beruházások és kapacitásbővítések megvalósítását elősegítő tőkeprogramban való részvételre. A programra minimum 1 milliárd Ft árbevétellel és 100 millió Ft EBITDA-val rendelkező magyar ipari, gyártó és termelő kis-, közép- és nagyvállalatok jelentkezhetnek. A támogatás összege minimum 500 millió Ft.

Gyorsított befektetési program vállalkozásoknak

Felhívás nagy növekedési potenciállal rendelkező, innovatív vállalkozások számára, növekedési befektetési programban való részvételre, tőkebefektetés igénylésére. A támogatás összege legfeljebb 1 millió EUR-nak megfelelő forintösszeg, mely részben tőke, részben konvertálható tagi kölcsön.

Tőkebevonási lehetőség digitális termék- és szolgáltatás-fejlesztési projektekhez

A konvergencia régióban (azaz a közép-magyarországi régión kívül) működő mikro-, kis-, és középvállalkozások és startupok jelentkezhetnek digitális termék- és szolgáltatás-fejlesztési projektjeikhez 10-500 millió forintos tőkebefektetés elnyerésére. A befektető kisebbségi tulajdonrészt és speciális jogokat szerez a vállalkozásban. Határidő nincs megadva.

Szeretne értesülni az aktuális pályázati lehetőségekről?
Ingyenes hírlevél feliratkozás
Hírlevelünkben heti két-három alkalommal küldünk Önnek válogatást a korábban megjelent, még aktuális pályázati lehetőségekből. Később bármikor leiratkozhat.
Szeretne értesülni az aktuális pályázati lehetőségekről?
Hírlevelünkben heti két-három alkalommal küldünk Önnek válogatást a korábban megjelent, még aktuális pályázati lehetőségekből. Később bármikor leiratkozhat.